Informacja

Rejestracja na szkolenia dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz swojego konta - zarejestruj się teraz.

Nie pamiętam hasła / loginu

Najbliższe kursy

First Step (dr Jegier)

13.10.2018, Łódź (dr Jegier)
10.11.2018, Poznań (dr Jegier)

15.12.2018, Łódź(dr. Jegier)

Stomatologia mikroskopowa

6.10.2018, Łódź (dr Łęski)

Endodoncja mikroskopowa

1.12.2018, Łódź (dr Łęski)

Lupy medyczne

14.10.2018, Łódź (dr Ostrowska)


 

Logowanie

Rabaty

Wczesna rezerwacja - 10 %
na min. 40 dni przed szkoleniem

Kolejne szkolenie - 5%
dla uczestników poprzednich naszych szkoleń

Informacje o rabatach

Opinie

Partnerzy

medtube-logo 150

Październikowa edycja szkolenia First Step zakończona
poniedziałek, 20 października 2014 00:00

 To już kolejne szkolenie które odbyło się we Wrocławiu. 18 października o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy stawianie pierwszych kroków w pracy w powiększeniu mikroskopu zabiegowego. Uczestnicy mieli do swojej dyspozycji stanowiska wyposażone w mikroskopy, modele z naturalnymi zębami oraz wszelkie niezbędne instrumentarium by zrealizować program szkolenia. Przez cały czas trwania szkolenia można było zauważyć zaciekawienie tym sposobem pracy. Dr n. med. Michał Jegier krok po kroku omawiał czym charakterycuje się praca w powiększeniu, jakich narzędzi używać, czym sugerować się przy wyborze konkretnego urządzenia. W części praktycznej kursanci uczyli się prawidłowej nawigacji w polu zabiegowym i wykonywali różnego rodzaju ćwiczenia m.in. płukanie i osuszanie kanału oraz wypełnienie kanału metodą kondensacji bocznej.
To był bardzo owocny czas.

Kolejnym etapem w proponowanej przez naszą firmę ścieżce szkoleń jest Stomatologia mikroskopowa. Najbliższe szkolenie już 20 grudnia! A dla uczestników naszych szkoleń 5% rabatu na udział w kolejnych etapach.