Informacja

Rejestracja na szkolenia dostępna po zalogowaniu.

Jeśli nie masz swojego konta - zarejestruj się teraz.

Nie pamiętam hasła / loginu

Najbliższe kursy

First Step prowadzący  dr. Michał Jegier

18.05.2019, Kraków
29.06.2019, Łódź

Stomatologia mikroskopowa prowadzący dr. Michał Łęski

28.09.2019. Łódź
07.12.2019. Łódź

Endodoncja mikroskopowa prowadzący dr. Michał Łęski

06.04.2019, Łódź
15.06.2019, Łódź

Lupy medyczne prowadząca dr. Aneta Ostrowska

 

Logowanie

Rabaty

Wczesna rezerwacja - 10 %
na min. 40 dni przed szkoleniem

Kolejne szkolenie - 5%
dla uczestników poprzednich naszych szkoleń

Informacje o rabatach

Opinie

Partnerzy

medtube-logo 150

Opinie
Kurs pierwsza klasa, dużo praktycznych informacji i wskazówek. Rozbudowana i dobrze zorganizowana część praktyczna. Miła atmosfera i dobry kontakt z prowadzącym. Gorąco polecam.
 
Data publikacji: 03 kwiecień 2014
Zgłoszone przez:: Tomasz Jarząbek
uczestnik szkolenia Stomatologia Mikroskopowa
Kurs stomatologia mikroskopowa jest godny polecenia, z uwagi na profesjonalną organizację, świetnego wykładowcę i możliwości pracy z asystą na samodzielnym stanowisku. Warsztaty praktyczne przeplatają się z krótkim, rzeczowym omówieniem problemu i praktycznymi wskazówkami. Każdy z uczestników może omówić z prowadzącym nurtujący go problem, a następnie przećwiczyć "na pacjencie" zdobyte umiejętności.

Stomatologia mikroskopowa jest kursem, na który warto było przyjechać aż z Białegostoku.
 
Data publikacji: 07 styczeń 2014
Zgłoszone przez:: J.Ejsymont Gabinet Uśmiechu Białystok
uczestnik szkolenia Stomatologia Mikroskopowa
www.dentystabialystok.com.pl/
W pierwszej połowie 2013 roku uczestniczyłem w cyklu trzech szkoleń zorganizowanych w Łodzi, przez firmę Seliga Microscopes. Były to szkolenia stomatologiczne na temat pracy w powiększeniu t.j. - First step czyli pierwsze kroki w powiększeniu, Stomatologia mikroskopowa i Endodoncja mikroskopowa. Każde stanowiło integralną całość i było profesjonalnie i rzeczowo zorganizowane, rozwijało umiejętności i zachęcało do uczestnictwa w następnych etapach. Cały ich cykl, od podstaw, jest w stanie lepiej ugruntować i usystematyzować wiedzę, głównie endodontyczną.
Zostały przedstawione skuteczne procedury pozwalające na szybką i bezpieczną pracę. Szkolenia są przeznaczone dla lekarzy rozpoczynających pracę w powiększeniu, zarówno dla młodych i początkujących jak również dla tych z dużą praktyką. W każdym przypadku jest część teoretyczna i praktyczna, na doskonale wyposażonej sali fantomowej, gdzie Organizatorzy stwarzają znakomitą atmosferę i kompetentnie służą wszelką pomocą. Szczególne wyrazy uznania dla Pani Marty za wyjątkowo profesjonalną logistykę. Znakomita organizacja.
 
Data publikacji: 07 styczeń 2014
Zgłoszone przez:: Wojciech Lelito
uczestnik szkoleń: First Step, Stomatologia Mikroskopowa, Endodoncja Mikroskopowa, Warszawa - praktyka prywatna
Bardzo profesjonalnie zorganizowane szkolenie. Pierwszą część stanowił wykład, ale bez zbędnych, książkowych informacji. Krótkie i rzeczowe omówienie metod np. usuwania złamanych narzędzi,szlifowania, a później praktyczne omówienie tego co miało zostać wykonane za chwilę pod mikroskopem. W trakcie pracy prowadzący asystuje, koryguje i pomaga aktywnie na sali. Luźna atmosfera nie buduje sztucznego muru między uczestnikami a prowadzącym, którego w każdej chwili można poprosić "o zerknięcie" i zadać nurtujące pytania.

Szkolenie polecam osobom, które miały do czynienia z obrazem z mikroskopu i potrafią się w tym środowisku już odnaleźć. Pozwoli na poszerzenie horyzontów, wymianę zdań z prowadzącym oraz innymi lekarzami. W moim odczuciu warto było wcześnie wstać i przejechać kawałek Polski do Łodzi by znaleźć się na tym szkoleniu!
 
Data publikacji: 29 listopad 2013
Zgłoszone przez:: Łukasz Sroczyk, Medin Stomatologia - Lubin
uczestnik szkolenia Endodoncja mikroskopowa - szkolenie specjalistyczne, 26.10.2013r.
www.medin.pl
Powered by RS Web Solutions